KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17102096
nr 1710 2096
Akvarell
Gunnel Moheim, Stadsgårdskajen. Signerad, akvarell. Bladets mått: 59x75 cm, yttermått inklusive ram: 76x93 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:27:10
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
6
3.600 kr
7
3.400 kr
6
3.600 kr (Budbetjänt)
7
3.800 kr
6
4.000 kr
6
7
4.200 kr
6
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer